Osnovana Udruga ugostitelja Općine Konavle

Ugostitelji s područja Općine Konavle dobili su svoju udrugu. Naime, u Cavtatu je osnovana Udruga ugostitelja Općine Konavle, a za predsjednika je izabran Mislav Burđelez. Udruga ugostitelja Općine Konavle ima i dva potpredsjednika, Pera Monkovića i Nikšu Guljelmovića, a za tajnicu Udruge izabrana je Jele Butijer Gleđ.
Osnivačkoj skupštini Udruge ugostitelja Općine Konavle odazvalo se 40-tak konavoskih ugostitelja, a s ciljem podizanja kvaliteta ugostiteljskih usluga na području Općine, rješavanjem problema s kojima se tamošnji ugostitelji svakodnevno susreću, ali i boljom prezentacijom njihova rada, kao i educiranjem zajedničkog predstavnika ugostitelja koji će komunicirati s lokalnom zajednicom.
Iz novoosnovane Udruge ugostitelja Općine Konavle pozivaju i ostale ugostitelje s područja Općine da se upoznaju i priključe radu Udruge.