Novi ulaz u Cavtat pred realizacijom


Projekt rekonstrukcije kri┼żanja na Zvekovici, ulaz prema Cavtatu, a koji se dugo i najavljivao, do┼íao je u zavr┼ínu fazu pred samu realizaciju. Nakon kompletiranja cjelokupne potrebne dokumentacije, zavr┼íen je i postupak izvla┼ítenja i otkup zemlji┼íta te su na taj na─Źin ste─Źeni svi uvjeti za nesmetano izvo─Ĺenje radova.

Hrvatske ceste, u suradnji sa ┼Żupanijskom upravom za ceste, raspisale su po─Źetkom ove godine javno nadmetanje za izvo─Ĺenje radova u vrijednosti od 23 i pol milijuna kuna te se po─Źetak radova o─Źekuje nakon zavr┼íetka administrativnog procesa javne nabave, koji bi trebao potrajati oko dva mjeseca.

Radovi su planirani u trajanju od osam mjeseci s uvjetom da se ne izvode tijekom turisti─Źke sezone na postoje─çoj dr┼żavnoj i ┼żupanijskoj cesti.